To content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

 • Małorzata Drązikowska

  Małgorzata Drązikowska

  Urodzona w Warszawie. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. Ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki (specjalność: teoria muzyki), oraz na Wydziale Fortepianu, Klawesynu i Organów (specjalność: gra na klawesynie) w klasie prof. Leszka Kędrackiego i prof. Aliny Ratkowskiej. Kontynuowała studia w zakresie gry na klawesynie na wydziale muzyki dawnej w Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie w klasie prof. Jörga Halubka.

  Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Klawesynowego w Poznaniu. Koncertuje w kraju i zagranicą zarówno jako solistka, jak i kameralistka w zespołach muzyki dawnej.

  Małgorzata Drązikowska od wielu lat aktywnie działa w organizacji największych festiwali i imprez muzycznych w Polsce m.in.: Międzynarodowy Konkurs Chopinowski w Warszawie, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, Festiwal „Chopin i jego Europa” w Warszawie, Festiwal im. Ludwika van Beethovena w Warszawie, Festiwal „La Folle Journée” w Warszawie, Festiwal Goldbergowski w Gdańsku. 

  W naszej szkole pełni funkcję nauczyciela programów Junior Music Course, Junior Extension Course, Junior Step Foundamential Course, Pianoforte  

   
 • Rafal

  Rafał Drązikowski

  Perkusista, multiinstrumentalista, realizator dźwięku. Pochodzi z Warszawy. Laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów perkusyjnych. Ukończył Państową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie perkusji i fortepianu. Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Współpracował m.in. z Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, Polską Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie. Koncertuje w kraju i za granicą zarówno jako muzyk symfoniczny jak i kameralista. 

  W naszej szkole pełni funkcję nauczyciela programów Fun Key Kids, Fun Key oraz prowadzi klasę perkusji.